logo

Çamsan Parke

camsan1

ÇAMSAN ENTEGRE AĞAÇ SANAYİ ve TİCARET A.Ş.

Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş, 1978 yılında faaliyete geçen ve Türkiye’de ilk kez MDF, MDFLAM ve Laminat Parke ürünlerinin üretimini gerçekleştiren firmadır. Bu teknolojiyi ülkemize ilk getiren şirket olma gururunu taşıyan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin günümüzde kalite ve ürün yelpazesi açısından sektördeki liderliği devam etmektedir. İlk ve sektöründe öncü olmanın tüm sorumluluğunu üzerinde taşıyan Çamsan Entegre Ağaç Sanayi ve Ticaret A.Ş kalitesinden ödün vermeyen üretim anlayışı ile MDF ve Laminat Parke denildiğinde ilk akla gelen firma özelliği taşımaktadır.

Finansal büyüklük açısından Türkiye’nin ilk 300 şirketi arasında uzun yıllardır yer alan firmamız, iç piyasanın ve sektörün lideri olarak yurtdışı piyasalara da ihracat yapmaktadır. Ağırlıklı olarak İran, Suriye, Irak, K.K.T.C., Azerbaycan, Rusya Federasyonu, Yunanistan, Arnavutluk, Gürcistan, Türkmenistan, Kazakistan’a yönelik ihracat yapmakta olan firmamız her geçen gün ihracatını artırmaktadır.

Çesitli kalite ve ebatlarda çıplak MDF levhanın yanı sıra, Melamin Kaplı Levha ve Laminat Parke üretim üniteleriyle entegre bir tesis konumundadır.